Poradňa

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. V jednotlivých sekciách nižšie sú uvedené kontaktné údaje.

Legislatíva

Bc. Peter Jakubík | +421 949 109 568

Komentár od: Ľuboš Masár |

Dobrý deň. Mal by som otázku ohľadom pokladania deratizačných staničiek. Stretávame sa denne v NM okrese že firmy pokladajú nástrahy do rôznych kelím kov, či na tácku aj na voľne dostupných miestach. Nevieme nejako spoločnými silami presadiť že je potrebné pri profesionálnej DDD činnosti dávať výhradne deratizačné staničky uzamykateľné a nie tak ako to je doposial?
Ďakujem za odpoveď

Deratizácia, dezinsekcia a dezinfekcia
Peter Katona +421 917 314 092

Komentár od: Ján Schiffer |

Dobrý deň.

V záhrade sa nám premnožili krtonôžky obyčajne (medvedíky) a chcel by som sa spýtať, či je možné aplikovať dezinsekciu aj ne.
Ďakujem.

S pozdravom,

Ján Schiffer

Komentár od: Daniel Repka |

Dobrý deň
Ničiť krtonôžky obyčajné (medvedíky) dezinsekčným prostriedkom nedoporučujem. Nie je na trhu žiaden špeciálny prípravok , ktorý tento hmyz likviduje a je na to určený. Doporučujem aplikovať odpudzovač TALPA RAUS , ktorý schválený na trhu a je dostupný v predajniach záhradkárskych potrieb . V minulosti sa používali prípravky Basudin a Diazinon , ktoré sú v súčastnosti nedostupné. Aplikovať priamo do pôdy insekticíd vo forme roztoku je neefektívne , nakoľko jeho účinok je krátkodobý , rýchlo sa rozkladá a vplyvom tepla , vlhka stratí účinnosť. Inak existujú aj iné tzv. ľudové recepty na jeho ničenie a odchyt na internete.

Komentár od: Vincent Vilčko |

Dobrý deň
V reklamnom prospekte K-Obiol EC25 (Bayer), v časti riedenie a aplikácia je uvedené, že prípravok (určený na ošetrenie skladovaného obilia) je možné použiť na povrchový postrek uloženého zrna každých 50 cm v malých skladoch.
Vysvetlite prosím tých každých 50 cm.

Komentár od: Vladimír Černický |

Dobry den,

predpokladam , ze pri malych skladoch sa maju vykonat pasove postreky s rozostupom 50cm

Komentár od: Vincent Vilčko |

Dobrý deň
Prosím o kontakt na veterinárnu firmu (spoločnosť) ktorá vykonáva odchyt (likvidáciu) holubov.

Komentár od: Peter Katona |

Dobry den
Prosim volajte na tel.c.:0917314092
Dakujem

Ploštica posteľná

Marek Holeš | +421 907 535 675

Podpora podnikania

Slovak Business Agency vám cez svoje národné projekty poskytuje množstvo zaujímavých služieb pre začatie alebo rozvoj podnikania. Vyberte si z ponuky služieb alebo podujatí.

 

Prvá voľba pri vzniku a rozvoji vášho podnikania